Areál a doprava

V tomto roku prichádza Flesh party festival so zmenou miesta. Po prvýkrát sa festival uskutoční v Campingu Rybníky v časti Opatovce, v blízkosti mesta Trenčín. Sme veľmi radi, že vás v tomto roku môžeme privítať v tomto krásnom areály. krem festivalového areálu bude k dispozícii aj jazero na kúpanie. Cez leto je v areály prevádzkovaný bufet aj gril.

TROCHU HISTÓRIE
Kemping Rybníky Opatovce sa nachádza v bezprostrednej blízkosti Rybníkov v katastri obce Opatovce na predmestí Trenčína. Vznik Rybníkov sa datuje okolo roku 1970. Pôvodne to boli vybagrované štrkoviská, z ktorých kameň slúžil na výstavbu okolitých cestných komunikácií. Neskôr bolo dobudované napájanie z derivačného kanála. Voda v rybníkoch sa prirodzene tratí a je v nej bohatá osádka rýb. Rybníky v minulosti slúžili ako prírodné kúpalisko pre obyvateľov priľahlých obcí a takisto sa na mieste novovzniknutého kempu konávali známe tancovačky a zábavy. Schválili sme Rybníky na komerčný rybolov a celý proces sa začal. Vyklčoval sa prales z náletových drevín a vyrúbali sa suché stromy. Upiekli sa prvé pstruhy, zakopali stovky metrov rôznych sietí pre nové prípojky.

STANOVÝ TÁBOR
Stanový tábor susedí s hlavným areálom festivalu a je možné tam parkovať svoje autá rovnako ako stavať stany. V celom areáli je PRÍSNE ZAKÁZANÉ ZAKLADAŤ OTVORENÝ OHEŇ alebo GRILL a podobne!!! K dispozícii bude suché WC ako aj pitnú vodu spolu s umývacím válovom pre osobnú hygienu.

KEMPING
V kempe sa nachádza 50 karavanových miest. K dispozícií sú elektrické prípojky (vrátane mobilných). V priestoroch kempu sa nachádzajú aj studničky s pitnou vodou. Pre ubytovaných v stanoch aj karavanoch sú k dispozícií sociálne zariadenia i altánky na posedenie. Ubytovaní v stanoch majú vymedzený priestor v kempe. Rybári môžu po dohode s prevádzkarom stanovať aj na brehu rybníka.

  • DOPRAVA
    Doprava je možná rôznymi spôsobmi.

BRATISLAVA – TRENČÍN alebo KOŠICE – TRENČÍN je možná vlakom aj autobusom. V meste Trenčín je potrebné sa dostať na autobusovú stanicu, ktorá sa nachádza pár metrov od vlakovej, odtiaľ odchádzajú autobusy do obce Opatovce.

TRENČÍN – OPATOVCE

Viac informácií na www.cp.sk

FLESH TAXI
Pripravujeme pre Vás špeciálnu taxi službu, kde si môžete dopredu zavolať a dohodnete sa, kedy a kde bude zber ľudí priamo s odvozom na festival z mesta Trenčín.

KONTAKT na FLESH TAXI:
Bude zverejnený

AUTOM
Autom je cesta ešte jednoduchšia. Zo smeru Bratislava, Košice aj z Čiech stačí na diaľnici D1 odbočiť na výjazde CHOCHOLNÁ.

KONTAKTY
Rybníky Opatovce
Kataster obce Opatovce (pri Trenčíne)
https://www.campingopatovce.sk
https://www.farmaryby.sk
topolcany@agronovaz.sk
GPS súradnice : N 48.8612, E 17.9650

GALÉRIA

Scroll UpScroll Up